[survey_popup id="3629"]
+48 572 727 035
+48 572 727 036

Trwa sprzedaż mieszkań w III ETAPIE inwestycji

Sprzedaż II ETAPU została zakończona

MIASTECZKO WAWER

Miasteczko Wawer powstaje z myślą o osobach ceniących walory natury, a jednocześnie oczekujących dobrego połączenia ze Śródmieściem, lotniskiem, czy centrum biznesu Mokotowa.

Zakończone zostały dwa pierwsze etapy inwestycji. Etap II oddano do użytkowania pod koniec 2020 roku. Powstało wówczas 117 lokali mieszkalnych na VIII kondygnacjach. 2, 3, 4 i 5-pokojowe mieszkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, spełniając oczekiwania naszych Klientów.

W ramach powstającego obecnie III etapu – P6 wybudowany zostanie IX kondygnacyjny budynek, ze 117 mieszkaniami o powierzchniach od 35 m2 do 96 m2 oraz 3 lokale usługowe. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze 2-pokojowe, jak i większe mieszkania dla dużej rodziny 3,4 i 5-pokojowe. Termin realizacji przewidziano na II kwartał 2022 roku. Funkcjonalne układy pomieszczeń, możliwości aranżacyjne, widne pomieszczenia i piękne widoki na okoliczną zieleń, to niewątpliwie największe atuty oferowanych lokali. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub ogródki, niektóre zaś duże tarasy z pięknymi widokami.

91 ze 117
DOSTĘPNE MIESZKANIA:
[oxygen_fs_flat_numbers]
KONDYGNACJE:
BUDOWA:
Listopad 2018
III kw. 2020 
2 POKOJE
od 42 m2 do 48 m2
[oxygen_fs_flat_button_with_compartment room_name="POKOJE" ]
3 POKOJE
od 55 m2 do 64 m2
[oxygen_fs_flat_button_with_compartment number_of_flats="3" room_name="POKOJE" ]
4 POKOJE
od 102 m2 do 104 m2
[oxygen_fs_flat_button_with_compartment number_of_flats="4" is_compartment="yes" section_redirect="#mieszkania-lista" room_name="POKOJE" from_title="Od" to_title="do" yardage="m2" text_positions="center" button_width="190px" button_height="42px" button_radus="8px" button_bg_color="#e71570" button_bg_color_hover="#c8d20a" button_color="#FFF" button_color_hover="#000" button_transition="none" button_font_size="20px" button_font_weight="" text_font_size="20px" text_font_weight="" text_font_color="#000" ]

DEWELOPER WARSZAWA WAWER

Inwestycja Miasteczko Wawer realizowana jest przez Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. j. należące do grupy Mera Pnefal SA. Jej kilkudziesięcioletnia historia oraz sytuacja finansowa (suma kapitałów własnych w wysokości ponad 200 mln zł) dowodzą stabilności i trwałości przedsięwzięcia. Grupa Mera Pnefal od wielu lat z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na rynku powierzchni biurowych, magazynowych, produkcyjnych i mieszkaniowych, zarządzając własnym zasobem mieszkań na wynajem.
W roku 2016 powstała spółka deweloperska Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. j, która wybudowała w terminie i sprzedała mieszkania pierwszego etapu osiedla Miasteczka Wawer. Spółka dysponuje wykwalifikowaną kadrą managerów i specjalistów działających na rynku nieruchomości od wielu lat. Spółka koncentruje swoją działalność głównie na terenie Warszawy, w dzielnicy Wawer, i dzięki temu spełnia oczekiwania lokalnego rynku mieszkaniowego. Cały projekt Miasteczko Wawer obejmuje wybudowanie ok. 1000 mieszkań.

Realizując projekt Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. j. zaprosiła do współpracy sprawdzonych i renomowanych partnerów: pracownię architektoniczną FS&P Arcus, generalnego wykonawcę F.B.I. TASBUD S.A., generalnego koordynatora inwestycji firmę APP Projekt.


CIESZ SIĘ ZIELENIĄ

Niewątpliwym atutem Miasteczka Wawer jest bezpośrednie sąsiedztwo z rozległym lasem. Z większości mieszkań rozciąga się wspaniały widok na otaczające osiedle tereny zieleni, z panoramą Śródmieścia na horyzoncie. Okolica sprzyja uprawianiu aktywnych form wypoczynku tj. bieganie, nordic walking, jazda na rowerze, czy spokojnych spacerów po leśnych trasach.

ZAŁATWIAJ SPRAWY LOKALNIE

Szybki rozwój lokalnej infrastruktury sprawia, że wszystko co potrzebne, znajduje się na miejscu. Na terenie, lub w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przedszkole publiczne i prywatne, szkoła podstawowa, dwa licea, szkoła językowa dla dzieci. Z myślą o najmłodszych zaprojektowano kolorowe i bezpieczne place zabaw. Powstają tu również lokalne centrum handlowo-usługowe, przychodnia lekarska, gabinety masażu i fizjoterapii, działa fitness club i restauracje.

NIE TRAĆ CZASU NA DOJAZDY

Zlokalizowane w południowo-wschodniej części Warszawy, Miasteczko Wawer jest doskonale połączone komunikacyjnie z lewobrzeżną częścią miasta. Położona niedaleko inwestycji, stacja PKP Falenica, zapewnia wygodny dojazd kolejką podmiejską bezpośrednio do Centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się przystanek ZTM linii 146, 213 i nocnej N72, a z oddalonej o 500 m pętli autobusowej odjeżdża linia przyspieszona 521, łącząca mieszkańców Wawra z dzielnicami Pragą, Centrum i Ochotą. Otwarty fragment Południowej Obwodnicy Warszawy, na odcinku do Patriotów do Przyczółkowej, wraz z Mostem Południowym skraca czas dojazdu z inwestycji do Wilanowa. Oddanie do ruchu całej trasy, wraz z tunelem pod Ursynowem (w drugim kwartale br.) radykalnie skróci czas dotarcia do dowolnej części Warszawy i stanie się silnym impulsem dla rozwoju dzielnicy, a w ślad za tym dla wzrostu wartości nabytej nieruchomości.
 • 8:00 | PORANNY SZCZYT

  30-75 min

  Samochodem do centrum

  45-90 min

  samochodem do centrum biznesowego Mokotowa

  45 min

  pociągiem do Centrum
 • 13:00 | POPOŁUDNIOWY LUNCH

  45-90 min

  Samochodem do centrum

  45 min

  samochodem do centrum biznesowego Mokotowa

  30-75 min

  pociągiem do Centrum
 • 20:00 | WIECZÓR Z PRZYJACIÓŁMI

  30-75 min

  Samochodem do centrum

  45 min

  samochodem do centrum biznesowego Mokotowa

  30-75 min

  pociągiem do Centrum

Komunikacja:

Przystanek Autobusowy P + R SKM KM

Edukacja:

Liceum Przedszkole/Plac zabaw Szkoła Podstawowa Żłobek

Rozrywka i kultura:

Dom Kultury Sala Widowiskowa Kino Biblioteka

Aktywność i sport:

Fitness Hala Sportowa Korty tenisowe Pływalnia

Usługi:

Apteka/Przychodnia Restauracja/Salon urody Supermarket/Targ Bank/Urząd

Wybierz mieszkanie, jakiego szukasz 

Liczba pokoi -
Piętro -
Metraż -
Rodzaj lokalu
P6
M075
65 m2 
3 pokoje 
parter 
P6
U1
57.85 m2 
1 pokoje 
parter 
P6
U2
45.09 m2 
1 pokoje 
parter 
P6
U3
20.77 m2 
1 pokoje 
parter 
P6
M026
62.85 m2 
3 pokoje 
1 piętro 
P6
M027
59.96 m2 
3 pokoje 
2 piętro 
P6
M032
62.85 m2 
3 pokoje 
2 piętro 
P6
M110
37.91 m2 
2 pokoje 
2 piętro 
Zobacz więcej
ZDJĘCIA Z BUDOWY
WIZUALIZACJE
ZDJĘCIA OKOLICY

Grudzień 2021

Październik 2021

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

LUTY W MIASTECZKU WAWER

Wraz z nowym tygodniem przygotowaliśmy kolejną porcję zdjęć z budowy II Etapu Miasteczka Wawer. Obecnie kończą się prace zbrojeniowe przy ostatnim fragmencie płyty fundamentowej, na której już postawione są pionowe elementy konstrukcyjne. Wkrótce zostaną wykonane stropy nad garażem na poziomie -1. Pełna galeria dostępna jest na naszym Facebooku.

Wieści Z BUDOWY II ETAPU MIASTECZKA WAWER

Sprzedaż II etapu Miasteczka Wawer trwa! W miniony weekend zrobiliśmy dla Was nowe zdjęcia…

Postępy na budowie P6 - etap III

Zakończono prace związane z konstrukcją i niebawem z placu budowy zniknie żuraw. Ukończyliśmy również izolację dachu, instalacje. Wznowione zostanie układanie płytek i barierek na balkonach klatki D. Większość elewacji jest już gotowa, a od strony patio trwa montowanie styropianu i ustawianie rusztowania przy pozostałych ścianach. Zakończono montaż bramy p-poż w garażu. Duże zmiany następują wewnątrz […]

Rossmann - zaprasza!

Już otwarty! Nowy sklep Rossmann na ul. Bysławskiej, zaprasza mieszkańców Miasteczka Wawer i okolicy na zakupy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą, promocjami. Sąsiedztwo drogerii, to duży plus i ogromna wygoda.

Otwarcie drogerii Rossmann

Już niedługo, w sąsiedztwie Miasteczka Wawer, otwarty zostanie nowy punk Drogerii Rossmann. Kosmetyki, środki do pielęgnacji dorosłych i dzieci, a także wiele tematycznych produktów, będą dostępne w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki. Realizując projekt kompleksowo, myślimy o wygodzie naszych mieszkańców.

Postępy na budowie P6 - październik

Na placu budowy zauważyć można spore zmiany. Trwają prace tynkarskie elewacji zew., wnętrz lokali mieszkalnych i korytarzy. Kończymy instalacje, montujemy windy. Niebawem rozpoczniemy również montaż balustrad balkonów oraz będziemy tynkować kolejne elewacje.

Budowa etapu III-P6 we wrześniu

W najbliższych tygodniach, na budowie zaplanowane jest kończenie prac zbrojarskich i betonowania na ostatnich kondygnacjach. Trwa dalszy montaż instalacji wod.-kan., elektrycznych, wodochronnej. Instalowane są okna, parapety i balustrady zew., a wewnątrz budynku prowadzone są m.in. roboty tynkarskie w kl. „D” i „C”.

Otwarcie sklepu Carrefour

25.08 w bezpośrednim sąsiedztwie Miasteczka Wawer, został otwarty supermarket Carrefour - miejsce, gdzie mieszkańcy osiedla mogą wykonać codzienne zakupy, bez potrzeby dalekiego jeżdżenia.

2019-Lut-18

LUTY W MIASTECZKU WAWER

Nowe zdjęcia z budowy.


  Administratorem danych osobowych jest firma Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. j. 04-993 Warszawa, ul. Bysławska 82, NIP: 9522145570, REGON: 364074054, którą reprezentuje Komplementariusz tj.: MIASTECZKO WAWER Spółka z.o.o. Sp. j. z siedzibą: 04-993 Warszawa, ul. Bysławska 82, NIP: 9512382794, REGON: 147372035. Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne.  więcej


  więcej


  więcej

  Dział Sprzedaży
   

  BIURO SPRZEDAŻY

  Miasteczko Wawer
  ul. Bysławska 82 (VII piętro, lok. 6)
  04-993 Warszawa


  No items found
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram