+48 572 727 035
+48 572 727 036

Ostatnie GOTOWE MIESZKANIA w budynku P5

Ruszyła sprzedaż III etapu inwestycji

MIASTECZKO WAWER

Miasteczko Wawer powstaje z myślą o osobach ceniących bliskość natury, a jednocześnie oczekujących dobrego połączenia ze śródmieściem, lotniskiem czy centrami biznesu Mokotowa.

Obecnie kończy się budowa II etapu inwestycji, w którym zostanie oddane do użytku 117  lokali mieszkalnych.  Zakończenie prac realizacyjnych tej fazy osiedla zbiegnie się oddaniem Mostu Południowego i nada zupełnie nową jakość powiązań komunikacyjnych Wawra.

W ramach kolejnego etapu  powstanie ośmiopiętrowy budynek (P6) ze 117 mieszkaniami o powierzchni od 35 m² do 96 m² oraz 3 lokale usługowe.  W ofercie znajdują się zarówno mniejsze 2-pokojowe jak i większe mieszkania dla dużej rodziny 3, 4 i 5-pokojowe. Termin  realizacji przewidziano na II kwartał 2022 roku.

91 ze 117
DOSTĘPNE MIESZKANIA:
[oxygen_fs_flat_numbers]
KONDYGNACJE:
BUDOWA:
Listopad 2018
III kw. 2020 
2 POKOJE
od 42 m2 do 48 m2
[oxygen_fs_flat_button_with_compartment room_name="POKOJE" ]
3 POKOJE
od 55 m2 do 64 m2
[oxygen_fs_flat_button_with_compartment number_of_flats="3" room_name="POKOJE" ]
4 POKOJE
od 102 m2 do 104 m2
[oxygen_fs_flat_button_with_compartment number_of_flats="4" is_compartment="yes" section_redirect="#mieszkania-lista" room_name="POKOJE" from_title="Od" to_title="do" yardage="m2" text_positions="center" button_width="190px" button_height="42px" button_radus="8px" button_bg_color="#e71570" button_bg_color_hover="#c8d20a" button_color="#FFF" button_color_hover="#000" button_transition="none" button_font_size="20px" button_font_weight="" text_font_size="20px" text_font_weight="" text_font_color="#000" ]

DEWELOPER WARSZAWA WAWER

Inwestycja Miasteczko Wawer realizowana jest przez Miasteczko Wawer Sp. z o.o. S.K. należące do grupy Mera Pnefal SA. Jej kilkudziesięcioletnia historia oraz sytuacja finansowa (suma kapitałów własnych w wysokości ponad 200 mln zł) dowodzą stabilności i trwałości przedsięwzięcia. Grupa Mera Pnefal od wielu lat z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na rynku powierzchni biurowych, magazynowych, produkcyjnych i mieszkaniowych, zarządzając własnym zasobem mieszkań na wynajem.
W roku 2016 powstała spółka deweloperska Miasteczko Wawer Sp. z o.o. S.K., która wybudowała w terminie i sprzedała mieszkania pierwszego etapu osiedla Miasteczka Wawer. Spółka dysponuje wykwalifikowaną kadrą managerów i specjalistów działających na rynku nieruchomości od wielu lat. Spółka koncentruje swoją działalność głównie na terenie Warszawy, w dzielnicy Wawer, i dzięki temu spełnia oczekiwania lokalnego rynku mieszkaniowego. Cały projekt Miasteczko Wawer obejmuje wybudowanie ok. 1000 mieszkań.

Realizując projekt Miasteczko Wawer Sp. z o.o. S.K. zaprosiła do współpracy sprawdzonych i renomowanych partnerów: pracownię architektoniczną FS&P Arcus, generalnego wykonawcę F.B.I. TASBUD S.A., generalnego koordynatora inwestycji firmę APP Projekt.


CIESZ SIĘ ZIELENIĄ

Osiedle otoczone jest rozległym lasem, co sprawia, że z większości mieszkań rozciąga się wspaniały widok, a na horyzoncie widać panoramę Śródmieścia. Okoliczne szlaki piesze i rowerowe są idealne na rodzinne spacery, bieganie, uprawianie nordic walkingu, jazdę na rowerze, jazdę konną czy grzybobranie.

ZAŁATWIAJ SPRAWY LOKALNIE

Szybki rozwój lokalnej infrastruktury sprawia, że wszystko co potrzebne do życia, znajduje się na miejscu. Na terenie lub w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa i dwa licea. Powstaje tu również lokalne centrum handlowo-usługowe, działa fitness club i restauracje.

NIE TRAĆ CZASU NA DOJAZDY

Zlokalizowane w południowo-wschodniej części Warszawy, Miasteczko Wawer jest doskonale połączone komunikacyjnie z lewobrzeżną częścią miasta. Położona niedaleko inwestycji, stacja PKP Falenica, zapewnia wygodny dojazd kolejką podmiejską bezpośrednio do Centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się przystanek ZTM linii 146, 213 i nocnej N72, a z oddalonej o 500 m pętli autobusowej odjeżdża linia przyspieszona 521, łącząca mieszkańców Wawra z dzielnicami Pragą, Centrum i Ochotą. Otwarty fragment Południowej Obwodnicy Warszawy, na odcinku do Patriotów do Przyczółkowej, wraz z Mostem Południowym skraca czas dojazdu z inwestycji do Wilanowa. Oddanie do ruchu całej trasy, wraz z tunelem pod Ursynowem (w drugim kwartale br.) radykalnie skróci czas dotarcia do dowolnej części Warszawy i stanie się silnym impulsem dla rozwoju dzielnicy, a w ślad za tym dla wzrostu wartości nabytej nieruchomości.
 • 8:00 | PORANNY SZCZYT

  30-75 min

  Samochodem do centrum

  45-90 min

  samochodem do centrum biznesowego Mokotowa

  45 min

  pociągiem do Centrum
 • 13:00 | POPOŁUDNIOWY LUNCH

  45-90 min

  Samochodem do centrum

  45 min

  samochodem do centrum biznesowego Mokotowa

  30-75 min

  pociągiem do Centrum
 • 20:00 | WIECZÓR Z PRZYJACIÓŁMI

  30-75 min

  Samochodem do centrum

  45 min

  samochodem do centrum biznesowego Mokotowa

  30-75 min

  pociągiem do Centrum

Usługi:

Apteka/Przychodnia Restauracja/Salon urody Supermarket/Targ Bank/Urząd

Aktywność i sport:

Fitness Hala Sportowa Korty tenisowe Pływalnia

Rozrywka i kultura:

Dom Kultury Sala Widowiskowa Kino Biblioteka

Edukacja:

Liceum Przedszkole/Plac zabaw Szkoła Podstawowa Żłobek

Komunikacja:

Przystanek Autobusowy P + R SKM KM

Wybierz mieszkanie, jakiego szukasz 

Liczba pokoi -
Piętro -
Metraż -
Rodzaj lokalu
P6
U1
57.85 m2 
1 pokoje 
parter 
P6
U2
45.09 m2 
1 pokoje 
parter 
P6
U3
20.77 m2 
1 pokoje 
parter 
Zobacz więcej
ZDJĘCIA Z BUDOWY
WIZUALIZACJE
ZDJĘCIA OKOLICY

LUTY W MIASTECZKU WAWER

Wraz z nowym tygodniem przygotowaliśmy kolejną porcję zdjęć z budowy II Etapu Miasteczka Wawer. Obecnie kończą się prace zbrojeniowe przy ostatnim fragmencie płyty fundamentowej, na której już postawione są pionowe elementy konstrukcyjne. Wkrótce zostaną wykonane stropy nad garażem na poziomie -1. Pełna galeria dostępna jest na naszym Facebooku.

Wieści Z BUDOWY II ETAPU MIASTECZKA WAWER

Sprzedaż II etapu Miasteczka Wawer trwa! W miniony weekend zrobiliśmy dla Was nowe zdjęcia…

Praca Biura Sprzedaży w dniu 31.10.

Etap III z pozwoleniem na użytkowanie

Z radością informujemy, że Miasteczko Wawer ETAP III - P6 otrzymało pozwolenie na użytkowanie, a pierwsi mieszkańcy mogli już odebrać swoje wymarzone mieszkania. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.

Praca Biura Sprzedaży w okresie przerwy majowej.

Aktualizacja postępu prac na budowie III etapu - kwiecień

Niebawem zakończymy roboty elewacyjne i tynkarskie, dzięki czemu z budowy zniknie rusztowanie. Otoczenie budynku P6 zyskało nowy podjazd i chodniki. Obecnie najwięcej prac odbywa się wewnątrz obiektu. Na kilku kondygnacjach montowane są okładziny z płytek ceramicznych, stolarka drzwiowa. Trwa instalacja oświetlenia w hali garażowej, a także montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych podposadzkowych, na  ostatnich pozostałych […]

Życzenia świąteczne od zespołu Miasteczko Wawer

Postępy na budowie etapu III - marzec

Wiosenna pogoda sprzyja postępom na budowie 3 etapu Miasteczka Wawer. W połowie kwietnia planowane jest zakończenie prac elewacyjnych, niebawem ukończone zostaną również działania brukarskie. Wewnątrz budynku trwa układanie płytek, malowanie lokali, montaż drzwi i balustrad wewnętrznych.

2019-Lut-18

LUTY W MIASTECZKU WAWER

Nowe zdjęcia z budowy.


  Administratorem danych osobowych jest firma Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. j. 04-993 Warszawa, ul. Bysławska 82, NIP: 9522145570, REGON: 364074054, którą reprezentuje Komplementariusz tj.: MIASTECZKO WAWER Spółka z.o.o. Sp. j. z siedzibą: 04-993 Warszawa, ul. Bysławska 82, NIP: 9512382794, REGON: 147372035. Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne.  więcej  więcej  więcej

  Dział Sprzedaży
   

  BIURO SPRZEDAŻY

  Miasteczko Wawer
  ul. Bysławska 82 (VII piętro, lok. 6)
  04-993 Warszawa

  Szanowni Klienci,
  Spotkania w biurze sprzedaży są możliwe jedynie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. 
   
  No items found
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram