+48 572 727 035
+48 572 727 036

Ostatnie GOTOWE MIESZKANIA w budynku P5

Ruszyła sprzedaż III etapu inwestycji

MIASTECZKO WAWER

Miasteczko Wawer powstaje z myślą o osobach ceniących bliskość natury, a jednocześnie oczekujących dobrego połączenia ze śródmieściem, lotniskiem czy centrami biznesu Mokotowa.

Obecnie kończy się budowa II etapu inwestycji, w którym zostanie oddane do użytku 117  lokali mieszkalnych.  Zakończenie prac realizacyjnych tej fazy osiedla zbiegnie się oddaniem Mostu Południowego i nada zupełnie nową jakość powiązań komunikacyjnych Wawra.

W ramach kolejnego etapu  powstanie ośmiopiętrowy budynek (P6) ze 117 mieszkaniami o powierzchni od 35 m² do 96 m² oraz 3 lokale usługowe.  W ofercie znajdują się zarówno mniejsze 2-pokojowe jak i większe mieszkania dla dużej rodziny 3, 4 i 5-pokojowe. Termin  realizacji przewidziano na II kwartał 2022 roku.

91 ze 117
DOSTĘPNE MIESZKANIA:
[oxygen_fs_flat_numbers]
KONDYGNACJE:
BUDOWA:
Listopad 2018
III kw. 2020 
2 POKOJE
od 42 m2 do 48 m2
[oxygen_fs_flat_button_with_compartment room_name="POKOJE" ]
3 POKOJE
od 55 m2 do 64 m2
[oxygen_fs_flat_button_with_compartment number_of_flats="3" room_name="POKOJE" ]
4 POKOJE
od 102 m2 do 104 m2
[oxygen_fs_flat_button_with_compartment number_of_flats="4" is_compartment="yes" section_redirect="#mieszkania-lista" room_name="POKOJE" from_title="Od" to_title="do" yardage="m2" text_positions="center" button_width="190px" button_height="42px" button_radus="8px" button_bg_color="#e71570" button_bg_color_hover="#c8d20a" button_color="#FFF" button_color_hover="#000" button_transition="none" button_font_size="20px" button_font_weight="" text_font_size="20px" text_font_weight="" text_font_color="#000" ]

DEWELOPER WARSZAWA WAWER

Inwestycja Miasteczko Wawer realizowana jest przez Miasteczko Wawer Sp. z o.o. S.K. należące do grupy Mera Pnefal SA. Jej kilkudziesięcioletnia historia oraz sytuacja finansowa (suma kapitałów własnych w wysokości ponad 200 mln zł) dowodzą stabilności i trwałości przedsięwzięcia. Grupa Mera Pnefal od wielu lat z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na rynku powierzchni biurowych, magazynowych, produkcyjnych i mieszkaniowych, zarządzając własnym zasobem mieszkań na wynajem.
W roku 2016 powstała spółka deweloperska Miasteczko Wawer Sp. z o.o. S.K., która wybudowała w terminie i sprzedała mieszkania pierwszego etapu osiedla Miasteczka Wawer. Spółka dysponuje wykwalifikowaną kadrą managerów i specjalistów działających na rynku nieruchomości od wielu lat. Spółka koncentruje swoją działalność głównie na terenie Warszawy, w dzielnicy Wawer, i dzięki temu spełnia oczekiwania lokalnego rynku mieszkaniowego. Cały projekt Miasteczko Wawer obejmuje wybudowanie ok. 1000 mieszkań.

Realizując projekt Miasteczko Wawer Sp. z o.o. S.K. zaprosiła do współpracy sprawdzonych i renomowanych partnerów: pracownię architektoniczną FS&P Arcus, generalnego wykonawcę F.B.I. TASBUD S.A., generalnego koordynatora inwestycji firmę APP Projekt.


CIESZ SIĘ ZIELENIĄ

Osiedle otoczone jest rozległym lasem, co sprawia, że z większości mieszkań rozciąga się wspaniały widok, a na horyzoncie widać panoramę Śródmieścia. Okoliczne szlaki piesze i rowerowe są idealne na rodzinne spacery, bieganie, uprawianie nordic walkingu, jazdę na rowerze, jazdę konną czy grzybobranie.

ZAŁATWIAJ SPRAWY LOKALNIE

Szybki rozwój lokalnej infrastruktury sprawia, że wszystko co potrzebne do życia, znajduje się na miejscu. Na terenie lub w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa i dwa licea. Powstaje tu również lokalne centrum handlowo-usługowe, działa fitness club i restauracje.

NIE TRAĆ CZASU NA DOJAZDY

Zlokalizowane w południowo-wschodniej części Warszawy, Miasteczko Wawer jest doskonale połączone komunikacyjnie z lewobrzeżną częścią miasta. Położona niedaleko inwestycji, stacja PKP Falenica, zapewnia wygodny dojazd kolejką podmiejską bezpośrednio do Centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się przystanek ZTM linii 146, 213 i nocnej N72, a z oddalonej o 500 m pętli autobusowej odjeżdża linia przyspieszona 521, łącząca mieszkańców Wawra z dzielnicami Pragą, Centrum i Ochotą. Otwarty fragment Południowej Obwodnicy Warszawy, na odcinku do Patriotów do Przyczółkowej, wraz z Mostem Południowym skraca czas dojazdu z inwestycji do Wilanowa. Oddanie do ruchu całej trasy, wraz z tunelem pod Ursynowem (w drugim kwartale br.) radykalnie skróci czas dotarcia do dowolnej części Warszawy i stanie się silnym impulsem dla rozwoju dzielnicy, a w ślad za tym dla wzrostu wartości nabytej nieruchomości.
 • 8:00 | PORANNY SZCZYT

  30-75 min

  Samochodem do centrum

  45-90 min

  samochodem do centrum biznesowego Mokotowa

  45 min

  pociągiem do Centrum
 • 13:00 | POPOŁUDNIOWY LUNCH

  45-90 min

  Samochodem do centrum

  45 min

  samochodem do centrum biznesowego Mokotowa

  30-75 min

  pociągiem do Centrum
 • 20:00 | WIECZÓR Z PRZYJACIÓŁMI

  30-75 min

  Samochodem do centrum

  45 min

  samochodem do centrum biznesowego Mokotowa

  30-75 min

  pociągiem do Centrum

Komunikacja:

Przystanek Autobusowy P + R SKM KM

Edukacja:

Liceum Przedszkole/Plac zabaw Szkoła Podstawowa Żłobek

Rozrywka i kultura:

Dom Kultury Sala Widowiskowa Kino Biblioteka

Aktywność i sport:

Fitness Hala Sportowa Korty tenisowe Pływalnia

Usługi:

Apteka/Przychodnia Restauracja/Salon urody Supermarket/Targ Bank/Urząd

Wybierz mieszkanie, jakiego szukasz 

Liczba pokoi -
Piętro -
Metraż -
Rodzaj lokalu
P6
M075
65 m2 
3 pokoje 
parter 
P6
U1
57.85 m2 
1 pokoje 
parter 
P6
U2
45.09 m2 
1 pokoje 
parter 
P6
U3
20.77 m2 
1 pokoje 
parter 
P6
M026
62.85 m2 
3 pokoje 
1 piętro 
P6
M027
59.96 m2 
3 pokoje 
2 piętro 
P6
M032
62.85 m2 
3 pokoje 
2 piętro 
P6
M033
59.96 m2 
3 pokoje 
3 piętro 
Zobacz więcej
ZDJĘCIA Z BUDOWY
WIZUALIZACJE
ZDJĘCIA OKOLICY

LUTY W MIASTECZKU WAWER

Wraz z nowym tygodniem przygotowaliśmy kolejną porcję zdjęć z budowy II Etapu Miasteczka Wawer. Obecnie kończą się prace zbrojeniowe przy ostatnim fragmencie płyty fundamentowej, na której już postawione są pionowe elementy konstrukcyjne. Wkrótce zostaną wykonane stropy nad garażem na poziomie -1. Pełna galeria dostępna jest na naszym Facebooku.

Wieści Z BUDOWY II ETAPU MIASTECZKA WAWER

Sprzedaż II etapu Miasteczka Wawer trwa! W miniony weekend zrobiliśmy dla Was nowe zdjęcia…

Budowa etapu III-P6 we wrześniu

W najbliższych tygodniach, na budowie zaplanowane jest kończenie prac zbrojarskich i betonowania na ostatnich kondygnacjach. Trwa dalszy montaż instalacji wod.-kan., elektrycznych, wodochronnej. Instalowane są okna, parapety i balustrady zew., a wewnątrz budynku prowadzone są m.in. roboty tynkarskie w kl. „D” i „C”.

Otwarcie sklepu Carrefour

25.08 w bezpośrednim sąsiedztwie Miasteczka Wawer, został otwarty supermarket Carrefour - miejsce, gdzie mieszkańcy osiedla mogą wykonać codzienne zakupy, bez potrzeby dalekiego jeżdżenia.

Postęp prac na budowie etapu III w sierpniu

Na budowie Miasteczka Wawer można zaobserwować coraz większe zmiany. Kończymy roboty zbrojarskie i betonowanie pionów na ostatniej kondygnacji etapu P6.  Na kondygnacjach +7 i +6 odbywają się prace murarskie. Montowane są również instalacje elektryczne i wod. - kan. oraz izolacje. Na kondygnacji +6 montowane będą okna, a na pozostałych kondygnacjach parapety i elementy balkonów. W […]

Etap III - postępy prac na budowie

Pomimo upałów, prace przebiegają bez przeszkód. W tym tygodniu kontynuowane były roboty murowe na kondygnacjach +4, +5, +6, montaż instalacji sanitarnych wod. - kan. Pojawiła się również stolarka okienna na kondygnacjach +2 i +3. Rozpoczęliśmy roboty związane z wykonaniem izolacji wodochronnej na ostatnich kondygnacjach budynku. Kolejne tygodnie zapowiadają się równie pracowicie.   

Postęp prac na budowie Etapu III - P6

Na budowie III etapu naszej inwestycji, można zauważyć spore zmiany. Rozpoczęły się roboty murarskie na kondygnacjach +2, +3 i +4. Jednocześnie kończymy zbrojenie i betonowanie pionów na ostatnich kondygnacjach oraz schodów terenowych. Zapraszamy do galerii, gdzie znajdują się najnowsze zdjęcia z realizacji Miasteczka Wawer.   

Otwarcie przychodni Do-Med na terenie Miasteczka Wawer

W otwartej na terenie osiedla, przychodni Do-Med, zorganizowano Punkt Szczepień przeciwko COVID-19. Placówka oferuje możliwość zaszczepienia się bez kolejki dla wszystkich mieszkańców! Nowa przychodnia realizuje podstawową opiekę zdrowotną, ułatwia dostęp do lekarzy rodzinnych, pielęgniarek, ma szeroką ofertę badań medycznych. Wykonuje usługi dla pacjentów objętych ubezpieczeniem NFZ, jak i świadczenia komercyjne. Zapraszamy do zapisów. Przychodnia Rodzinna […]

2019-Lut-18

LUTY W MIASTECZKU WAWER

Nowe zdjęcia z budowy.


  Administratorem danych osobowych jest firma Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. j. 04-993 Warszawa, ul. Bysławska 82, NIP: 9522145570, REGON: 364074054, którą reprezentuje Komplementariusz tj.: MIASTECZKO WAWER Spółka z.o.o. Sp. j. z siedzibą: 04-993 Warszawa, ul. Bysławska 82, NIP: 9512382794, REGON: 147372035. Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne.  więcej


  więcej


  więcej

  Dział Sprzedaży
  Miasteczko Wawer
  ul. Bysławska 82 (VII piętro, lok. 6)
  04-993 Warszawa


  No items found
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram